Kariéra

ARCHER reality je dynamicky se rozvíjející společnost, která klade důraz především na otevřený přístup ke klientovi a poskytování profesionálního servisu podpořeného širokým spektrem služeb.

Vedení společnosti se dlouhodobě podílelo na řízení obchodních služeb velké nadnárodní společnosti v oblasti finančních služeb a bankovního poradenství. Právě tyto zkušenosti tvoří základ firemní filozofie a promítají se do celého systému i jednotlivých pracovních postupů.

Za dobu svého trvání jsme si již vydobyli pevné místo na poli realitních společností. Každá nově získaná zkušenost nás posouvá dál a je pro nás výzvou. Proto aktivně sledujeme nové trendy a neustále hledáme cesty, jak zdokonalit a optimalizovat naše služby. V rámci individuálního systému vzdělávání - ARCHER Academy se naši pracovníci pravidelně účastní kurzů a školení, které jsou zaměřeny nejen na oblast realit, ale i na oblast obchodu, práva a bankovnictví.

Kariéra v rámci zkušební doby (první tři měsíce):

V rámci individuálního systému vzdělávání - ARCHER Academy se naši pracovníci účastní dvoustupňového školení přímo v ARCHER reality a v Asociaci realitních kanceláří (ARK). ©kolení jsou zaměřena nejen na oblast realit, ale i na oblast obchodu, práva a bankovnictví.

I. stupeň školení- ARCHER Academy

Základní školení probíhá v prostorech ARCHER reality Praha, a.s., kde interní školitelé ARCHER reality Praha, a.s. vyškolí vybrané adepty na pozici makléře. Toto školení makléři zakončí testem.

II. stupeň školení - ARK (po roce)

Program školení:

 • činnost a řízení realitní kanceláře
 • právní vztahy k nemovitostem
 • vklad do katastru nemovitostí
 • oceňování nemovitostí, znalecký posudek
 • vlastnictví a nájem bytů a nebytových prostor
 • nemovitosti a stavební zákon vč.územníhoplánování,
 • obchodování s pozemky
 • vývojové trendy na realitním trhu
 • konkursní řízení a jeho dopady na činnost RK
 • smlouvy v praxi RK
 • stavební minimum realitního makléře
 • etika v RK
 • nákup nemovitostí prostřednictvím hypoték
 • komunikace realitního makléře s klienty
 • účetnictví a daně v realitní činnosti

Zároveň s absolvováním I. stupně školení začíná již realitní makléř i svou běžnou denní práci v ARCHER reality Praha, a.s.. Zde se v rámci své obchodní skupiny účastní pravidelných porad, které probíhají standardně jednou týdně a jejichž součástí jsou speciální tréninky na dané téma, řešení aktuálních problémů a předávání získaných zkušeností a nových poznatků z právě probíhajících obchodů.

Během tříměsíční zkušební doby zajistíme rekvalifikaci pro všechny, kteří se chtějí učit novým věcem a poznávat nové možnosti práce.

Kariéra v rámci týmu ARCHER reality:

Profesní růst získávaný zkušenostmi v oblasti realit a developmentu, možnost zvyšování vypláceného podílu z obchodů, možnost budování si vlastní obchodní skupiny, možnost podílení se na dlouhodobých projektech v rámci developmentu.

Náš cíl zůstává stejný - dále budovat a rozvíjet naši společnost k maximální spokojenosti našich klientů.

ARCHER reality vám nabízí možnost stát se součástí týmu:

Realitní makléř

Požadujeme:

S©/V© vzdělání, samostatnost a flexibilitu, příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti, chu» učit se novým věcem,
výhodou: znalost jazyků a práce na PC, ®L

Nabízíme:

výhodný provizní systém pro makléře + fixní část příjmu, stabilní přísun kontaktů, poptávajících klientů a nemovitostí k prodeji, vše domluvené operátorkou, systém podpory prodeje pro makléře v lokalitách Praha, PV, PZ, zajímavou práci v mladém kolektivu s možností profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, odborné zaškolení v oblasti realit a obchodu, propracovaný motivační systém odměn

Pokud Vás tato pozice zaujala, kontaktujte nás na emailu zde.

Realitní manažer (vedoucí obchodní skupiny)

Požadujeme:

S©/V© vzdělání, min. roční praxi v oboru, samostatnost a řídící schopnosti, obchodní dovednosti, kreativitu, výhodou: znalost cizího jazyka a práce na PC, ®L

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti, samostatnou práci s mladým týmem spolupracovníků, možnost seberealizace a výběr ze dvou způsobů finančního ohodnocení s možností růstu vyplácení odměn

Pokud Vás tato pozice zaujala, kontaktujte nás zde.

Přijďte mezi nás a zkuste práci, která Vás bude bavit.

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.